Architekt

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • sporządzanie koncepcji architektonicznych, planowanych inwestycji, analizowanie materiałów oraz dokumentacji od Inwestora,
  • konsultowanie się z zarządem, kierownikami budowy i innymi osobami uczestniczącymi w projekcie,
  • współpraca z urzędami w zakresie pozyskiwania projektu budowlanego, wykonawczego oraz uzyskiwania innych zezwoleń,
  • współpraca z podwykonawcami, dostawcami,
  • raportowanie postępów prac.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (architektura),
  • uprawnienia budowlane do projektowania,
  • udokumentowane 3 letnie doświadczenie w projektowaniu w budynków branży przemysłowej,
  • znajomość programów: AutoCad, Autodesk Revit, MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.