Asystent działu HR

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników,
  • pomoc w pracach o charakterze administracyjnym,
  • tworzenie raportów na potrzeby procesów HR,
  • zarządzanie benefitami pracowników,
  • sporządzanie umów zleceń oraz przygotowanie ich płatności,
  • asystowanie w kontroli systemu urlopowego oraz systemu RCP,
  • udział w organizowaniu szkoleń dla pracowników firmy,
  • udział w organizowaniu eventów firmowych,
  • wszelkie wsparcie w funkcjonowaniu działu HR.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie ZZL (psychologia, pedagogika)
  • obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • umiejętności: komunikacyjne, analityczne,
  • skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • nastawienie na cel i pracę w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.