BIM Modeler (instalacje elektryczne)

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych w oprogramowaniu Autodesk Revit, w ramach współdzielonych, wielobranżowych modeli BIM,
  • wykonywanie modeli BIM z szczególnym uwzględnieniem zestawień i kosztorysów na potrzeby procedur przetargowych i wycen prac,
  • praca na dokumentacji przetargowej i wykonawczej w formacie RVT, NWD i IFC,
  • współpraca z Zespołem BIM w zakresie standaryzacji BIM w Takenaka Poland oraz rozwoju plików rodzin oraz szablonów oprogramowania Autodesk Revit,
  • praca pod kierownictwem Managera Projektu.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą elektroenergetyczną,
  • doświadczenie w modelowaniu BIM w oparciu o oprogramowanie Autodesk Revit,
  • znajomość programów: AutoCad, Revit, Navisworks,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.