BIM Modeler/Koordynator (instalacje sanitarne)

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • zarządzanie modelami BIM,
  • tworzenie standardów wewnątrzfirmowych, procedur służących zaimplementowaniu technologii BIM na budowach,
  • analiza wymagań oraz przygotowanie założeń dla projektu,
  • opracowanie koncepcji technicznych, projektów budowlanych, wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie i uczestniczenie we wszystkich formach sprawdzania dokumentów projektowych prowadzonych przez firmę,
  • koordynacja oraz uzgadniania międzybranżowe dokumentacji projektowej oraz przygotowanie wytycznych dla innych branż projektowych,
  • weryfikacja nad poprawnością BIM na budowie,
  • sporządzanie raportów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
  • znajomość oprogramowania BIM, Naviswork, Magicad, Autocad, MS OFFICE,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.