Inżynier ds. dokumentacji w zakresie mechanicznym i elektrycznym

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • rejestracja i archiwizacja dokumentów związanych z kontrolą jakości,
  • nadzór nad zgodnością przebiegu dokumentów z przyjętym planem i harmonogramem oraz wprowadzanie niezbędnych korekt w tym zakresie,
  • zapewnienie kontroli nad wszystkimi dokumentami technicznymi oraz ich terminowej realizacji,
  • prowadzenie rejestru kontroli dokumentów,
  • przygotowywanie raportów,
  • udział w tworzeniu procedur.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • umiejętności przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • znajomość oprogramowania: AUTOCAD, PAKIET MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.