Inżynier ds. instalacji elektrycznych

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • współudział przy tworzeniu harmonogramów prac prowadzonego projektu,
  • realizacja projektu według harmonogramu projektu,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie instalacji elektrycznych,
  • koordynowanie prac podwykonawców,
  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu, podwykonawcami, współpracownikami.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • znajomość oprogramowania: AUTOCAD, MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP E1 i D1 powyżej 1 KV,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Warszawa, Gliwice, Wałbrzych, Bolesławiec, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.