Kierownik robót instalacji elektrycznych

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
  • przestrzeganie norm jakości oraz harmonogramów pracy,
  • współpraca z podwykonawcami, współpracownikami projektu,
  • przygotowywanie ofert oraz nadzór nad całym procesem dostawców produktów i usług,
  • proponowanie optymalizacji pod kątem VE,
  • opracowywanie kosztorysów w zakresie instalacji.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryczne lub pokrewne),
  • preferowane doświadczenie w zakresie inwestycji przemysłowych,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń/w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • preferowane posiadanie aktualnych uprawnień SEP,
  • umiejętności przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • znajomość oprogramowania: AUTOCAD, MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Warszawa, Wałbrzych, Bolesławiec, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.