Kierownik utrzymania i serwisu

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • koordynacja zgłaszanych usterek do odpowiedniego podwykonawcy lub do inżyniera odpowiedzialnego za daną branżę,
  • nadzór osobisty lub wyznaczenie osoby do nadzoru nad wykonaniem usterki,
  • nadzór nad bezpieczeństwem prac wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,
  • korespondencja oraz dbanie o dobry kontakt z klientem,
  • kontrola kosztów prac, dokumentowanie jakości prac, koordynowanie harmonogramów prac,
  • udział w odbiorach końcowych budów,
  • sporządzanie raportów projektu,
  • wszelka pomoc w zadaniach na budowie wyznaczanych przez PM.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą budowlaną,
  • uprawnienia ogólnobudowlane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki mechaniki; znajomość budowy maszyn produkcyjnych; znajomość zasad i przepisów BHP,
  • biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Warszawa/Łódź, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.