Księgowa/wy

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby zarządu,
  • współpraca z zespołem księgowym,
  • weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • bieżąca analiza kont,
  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca, roku,
  • przygotowanie danych do szczegółowej analizy podatkowej.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • preferowane kilkuletnie doświadczenie (5 lat),
  • znajomość przepisów prawa w zakresu rachunkowości,
  • znajomość zagadnień w zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT, VAT,
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zarządzanie czasem pracy własnej oraz współpracowników.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.