Młodszy administrator kontraktów

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • analiza warunków kontraktowych wynikających z wymogów firmy, Klientów, ofert kontrahentów,
  • kompleksowe opracowanie kontraktów na wzorach dokumentów firmowych,
  • wsparcie zespołów biur budowy, księgowości, przetargów w zakresie umów i ich wymogów,
  • korespondencja i bezpośredni kontakt z kontrahentami dla zapewnienia terminowego zawarcia umów,
  • aktualizacje wzorów umów, zamówień, dokumentów wewnętrznych firmy,
  • prowadzenia rejestru prowadzonych kontraktów i ich statusów,
  • archiwizacja zawartych kontraktów,
  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego wymagana,
  • wykształcenie kierunkowe budownictwo (mile widziane),
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w branży budowlanej (mile widziane),
  • znajomość przepisów prawa w zakresu budownictwa,
  • umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej,
  • znajomość przepisów Kodeksu Cywilnego, otwartość na szkolenie w zakresie przepisów prawa,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zarządzanie czasem pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Kobierzyce (Bielany Wrocławskie), Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.