Senior BID Engineer

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji projektowej /technicznej,
  • sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie ofert, kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert,
  • przygotowywanie harmonogramów zakupów,
  • kontrola harmonogramu zakupów oraz kosztów prac budowlanych,
  • analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • znajomość branży budowlanej,
  • doświadczenie na stanowisku (min. 5 lat),
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów,
  • praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.