Specjalista BIM (specjalizacja instalacje elektryczne)

OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

  • konfiguracja modeli BIM i wsparcie lub administrowanie projektów wielobranżowych w aplikacjach Autodesk Revit, Navisworks Manage, BIM Collab Zoom,
  • rozwój i utrzymanie plików rodzin, szablonów oraz list parametrów współdzielonych. Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia skryptów Dynamo oraz znajomość Revit API,
  • przestrzeganie i rozwijanie Planu Wykonania BIM (BEP) w ramach projektów. Współpraca przy tworzeniu kryteriów pracy w projekcie BIM (EIR),
  • wsparcie Koordynatora BIM w weryfikacji poprawności wykonania dokumentacji projektowej w formatach RVT, NWD i IFC,
  • zapewnienie zgodności modeli BIM z procedurami wewnętrznymi Takenaka Poland i klientów,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu podstawowej obsługi oprogramowania Autodesk Revit dla członków zespołów projektowych.

Wymagania

  • minimalne 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych. Mile widziane doświadczenie przy obiektach budownictwa przemysłowego,
  • zaawansowana znajomość oprogramowania Autodesk Revit. Znajomość aplikacji Navsiworks Manage i BIM Collab Zoom będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe. Studia podyplomowe związane z tematyką BIM będą dodatkowym atutem,
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi dotyczącymi środowiska BIM i Autodesk Revit. Gotowość do kontynuowania ścieżki rozwoju zawodowego w kierunku roli koordynatora BIM,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność.

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@takenaka.pl

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.